Zostań
Wolontariuszem

Uśmiechnij się. Tak szeroko, tak prawdziwie, szczerze… O, tak! Teraz jest dobrze! Bądź sobą. Po prostu sobą – człowiekiem, który potrafi poświęcić się dla innych, chce zmienić świat, chce być bohaterem! Właśnie tyle potrzeba, aby zostać wolontariuszem i wspierać działanie naszej Fundacji – uśmiechu, chęci, empatii. Przyda się też dobry kontakt z dziećmi, zdolności organizacyjne i hart ducha.

Potrzebujemy pomocy przy akacjach małych i dużych, o każdej porze roku, jednak niezmiennie z nadzieją sercu i zapałem do pracy. Koncerty, festyn integracyjny Dzieci – Dzieciom, przedstawienia, spotkania świąteczne oraz edukacyjne, wyjazdy edukacyjme… Różnorodność inicjatyw naszej Fundacji sprawia, że bycie wolontariuszem to coś więcej niż radość z niesienia światełka drugiej osobie. To także wiele cennych, życiowych doświadczeń, nowe umiejętności organizacyjne, wiedza i satysfakcja z tworzenia świata lepszym miejscem!

Osoby zainteresowane wolontariatem prosimy o kontakt, z pewnością odpowiemy na każdy przejaw chęci rozświetlenia przyszłości wielu dzieci!